Posadzki

marmurowe i granitowe

Renowacja

Zajmujemy się kompleksową renowacją wszelkiego rodzaju posadzek: z granitu, marmuru i kamiennych. W zakresie oferowanych usług posiadamy profesjonalne polerowanie posadzek i schodów z kamienia naturalnego oraz konserwację powierzchni z polerowanego granitu. Proponujemy szlifowanie i wyrównywanie granitu, a także marmuru. Nasi specjaliści to gwarancja najwyższej jakości i staranności w przypadku każdego zlecenia. Posadzka po wykonanej przez nas renowacji będzie wyglądać jak nowa i zachwycać swoim pięknem.

Impregnacja

Sekretem efektywnej impregnacji jest bogate doświadczenie, odpowiednie techniki, a także specjalne podejście do powierzchni, z którą mamy do czynienia. Nasza firma zapewnia najwyższą jakość usług w zakresie impregnacji granitu, marmuru czy piaskowca, a także impregnacji i hydrofobizacji posadzek i elewacji kamiennych. Oferujemy solidną impregnację, która sprawia, że posadzka zyskuje atrakcyjny lustrzany połysk. Zapewniamy nałożenie warstwy impregnatu, co dodatkowo zabezpieczy powierzchnię i jeszcze bardziej ją nabłyszczy.

Krystalizacja

Profesjonalna krystalizacja posadzek marmurowych to nasza specjalność. Jest to staranna obróbka o charakterze mechanicznym i chemicznym. Jej skutkiem jest zwiększenie odporności powierzchni na zabrudzenia i ścieranie. Dodatkowo oferujemy również frezowanie i wyrównywanie posadzek, odnawianie powierzchni kamiennych, a także szlifowanie granitu i marmuru. Możliwe jest także zamówienie usługi szczotkowania w celu postarzania posadzek wykonanych z marmuru. Zapewniamy najwyższe standardy realizacji każdego zlecenia.

Oferujemy również zabezpieczenia antypoślizgowe, a także zabezpieczenia elewacji antygraffiti.

Nowość

Rewolucyjna technologia Scotchgard™
Nowoczesne rozwiązania w postaci preparatów Scotchgard™ to wspaniały efekt połysku. Propozycja dedykowana jest głównie do posadzek winylowych i powierzchni kamiennych. Środki doskonale chronią strukturę i nadają jej wyjątkowego nabłyszczenia. Jest to opcja do zastosowania głównie w miejscach o intensywnym użytkowaniu, jak na przykład hotele, lotniska, galerie handlowe i inne obszary o zwiększonym ruchu osób. W ten sposób nie trzeba rezygnować ani z trwałości powierzchni, ani z jej estetycznego wyglądu. Warto postawić na taką przełomową technologię i wspaniały połysk każdego dnia.

Wykonanie posadzek marmurowych

Na specjalne zamówienie przygotowaliśmy dla naszych klientów opcję wykonania posadzek marmurowych. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz materiały, które charakteryzują się nie tylko wspaniałymi standardami pod względem wytrzymałości i trwałości, ale również wyjątkową estetyką. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu omówienia szczegółów zlecenia. Wykonywane przez nas posadzki to pewność solidnego montażu i efekt dekoracyjności w jednym.